Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Siedlecka Gospeliada

choir 305352 640Ósma edycja konkursu piosenki GOSPEL w języku angielskim organizowana przez I LO im. B. Prusa w Siedlcach oraz Szkołę Podstawową nr 1 im. KEN w Siedlcach oraz MSCDN Wydział w Siedlcach.  

Konkurs ma na celu doskonalenie umiejętności z języka angielskiego oraz propagowanie nurtu muzyki Gospel wraz z wartościami, jakie ten nurt reprezentuje. Dla uczniów jest to szansa na wykazanie się talentami wokalnymi, muzycznymi, językowymi oraz na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Zadaniem uczestników jest zaprezentować utwory Gospel, zarówno tzw. starszego Gospel, jak i w konwencji bardziej nowoczesnej, tj. z nurtu Praise and Worship, a także soul, pop and rock, jazz, blues, R&B. Tematyka utworów wykonywanych w konkursie powinna nawiązywać do takich wartości, jak pokój, tolerancja, miłość, godność, poszanowanie drugiego człowieka, przyjaźń oraz pomoc potrzebującym.

 

Rywalizacja odbywać będzie się w kategoriach "Wokalista” i "Zespół” w trzech kategoriach wiekowych:
1) 7-11,
2) 12-15, 
3) 16-19.

 

Przesłuchania konkursowe odbędą się 22 marca 2018r. w auli Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Asłanowicza 2 w Siedlcach.

 

Koncert finałowy odbędzie się 26 kwietnia 2018r. w Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna Miasta Siedlce, przy ul. Bpa I. Świrskiego 31 w Siedlcach.

 

W celu zgłoszenia uczestnika należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go na adres mailowy gospeliada2017@gmail.com do dnia 16 marca 2018r.

 

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy