Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Erasmus+ Akcja 1

EU flag Erasmus vect POSZapraszamy dyrektorów szkół i przyszłych koordynatorów projektu do udziału w forum poświęconemu programowi Erasmus+ Akcja 1, czyli mobilność kadry edukacji szkolnej. Beneficjenci programu z naszego rejonu podpowiedzą, jak przygotować wniosek, który pozytywnie przejdzie przez konkursowe sito.

Niezależnie od uzyskanych już efektów, celem każdego dyrektora jest poprawa jakości pracy szkoły. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest udział pracowników w mobilnościach zagranicznych takich jak kursy i szkolenia, w trakcie których podnoszą oni własne kompetencje zawodowe. Wdrożenie tak zdobytej wiedzy i umiejętności skutkuje lepszymi wynikami nauczania oraz budowaniem pozytywnego wizerunkiem szkoły w środowisku lokalnym.

Kilka szkół z naszego regionu pozyskało środki z funduszy unijnych na wyjazdy swoich pracowników na takie szkolenia. Im się udało, więc czemu nie podążyć ich śladem?

Zapraszamy do udziału w forum poświęconemu programowi Erasmus+ Akcja 1. Treści szkolenia obejmują prezentację Programu i jego możliwości dla szkół ogólnokształcących wszystkich etapów edukacyjnych oraz przykłady dobrych praktyk.

Swoim doświadczeniem będą dzielić się dyrektorzy i nauczyciele ze szkół, które zakończyły właśnie lub kończą realizację projektów. Mówić będą o korzyściach, ale też i trudnościach, z którymi trzeba było się zmierzyć. 

W forum swój udział potwierdzili beneficjenci programu:
• Szkoła Podstawowa w Starej Kornicy,
• Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach,
• IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach.

Spotkanie odbędzie się 4 grudnia br. w MSCDN Wydział w Siedlcach w godz. 12.00-14.30.

Na spotkanie zapraszamy dyrektorów szkół i przyszłych koordynatorów projektu - bezpłatnie.

Zarejestruj się już dzisiaj

Kontakt: iwona.moczydlowska@mscdn.edu.pl